Dodacie a Platobné Podmienky

  

 

 

 

Spôsoby dodania, aneb zvoľ si svojho prepravca:

UPC Slovakia je veľmi komfortný spôsob doručenia. Dodanie do tretieho dňa v prípade objednania do 14:00. 3 pokusy o doručenie. V prípade neúspešného doručenia budete informovaní emailom a máte možnosť reagovať na tento email (napr. žiadosť o ďalšie bezplatné doručenie, predĺženie úložnej doby, atď). Kuriér vo väčšine prípadov volá adresátovi (v prípade akýchkoľvek problémov s doručením volajú vždy). Možnosť aktivovať sms avízo (adresát bude informovaný v deň doručenia, v SMS bude uvedené aj meno vodiča a telefónne číslo). V prípade nezastihnutia je adresátovi do schránky vhodený lístok s informáciami o zásielke. Štandardná úložná doba: 7 dní

Slovenská Pošta je najznámejšou a najrozšírenejšou službou na Slovensku.  Dodanie do tretieho dňa v prípade objednania do 14:00. 1 pokus o doručenie, potom je zásielka uložená na dodacej pošte. Pri prevzatí zásielky vodičom na doručenie je zaslaná adresátovi SMS, že mu bude doručovaná zásielka. V prípade nezastihnutia a uloženie zásielky na pošte je opäť zaslaná SMS o tejto skutočnosti + je adresátovi do schránky vhodený lístok s informáciami o zásielke. Štandardná úložná doba: 18 dní.

Emailem: Pokud si objednáte zboží s označením "elektronická licence", můžete si zvolit dodání emailem - v tom případě neplatíte poštovné. Tyto objednávky jsou však vyřizovány jen do 15:30.

 

Spôsoby Platby:

Dobierkou: ceny viz tabuľka

Najčastejší spôsob platby pri zasielaní tovaru. Dobierka je služba kedy platíte za tovar priamo pri prevzatí dopravcovi alebo na Vašej pošte.

Platobnou kartou: 0 Eur

Veľmi komfortné a bezpečná platobná metóda, platba je realizovaná hneď, tovar teda odchádza okamžite v prípade, že je skladom. V prípade objednania tovaru s ikonkou "Pripravujeme" teda tovar, ktorý sa v nadchádzajúcej dobe prídu, bude vám platba strhnutá po spracovaní vašej objednávky a tovar bude expedovaný až vo chvíli, kedy ho naskladníme. Platobná brána 3D Secure (najmodernejšie aplikácie kartových asociácií Visa a MasterCard. Viac tu.

-      Údaje platobnej karty sú zadávané priamo spracovateľskej banke

-      Obchodník nemá prístup k údajom platobnej karty

-      Prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje

-      Prítomnosť log Verified by Visa kartovej spoločnosti Visa a MasterCard SecureCode kartovej spoločnosti MasterCard zaručuje bezpečnú platbu v internetovom obchode.

Platba vopred: 0 Eur

U tejto formy úhrady počítajte s dlhšou dodacou lehotou Vašej zásielky. Po prijatí potvrdzovacieho emailu objednávky vyčkajte na email potvrdzujúci pripravení a zarezervovaní tovaru, v tomto emailu sa dozviete aj číslo účtu potrebné pre danú platbu. Tento email Vám systém zašle automaticky ihneď ako sa naši pracovníci tovar fyzicky pripraví na zabalenie.

Pro platby vopreď v rámci Slovenské Republiky:  2200405159/8330 - FIO banka, IBAN CZ5220100000002200405159, SWIFT FIOBCZPPXXX. 

Vždy uvádzajte ako variabilný symbol číslo Objednávky, ktoré nájdete v predmete potvrdzovacieho emailu.

Stornovanie objednávky a nevyzdvihnutia zásielky:

Stornovanie Objednávky: Objednávku je možné stornovať iba v čase pred jej odoslaním. Ak dostanete potvrdzovací email o vybavení objednávky je tovar už zabalený a pripravené na odoslanie. Tovar sa odosiela každý všedný deň o 15:00. Pre Stornovanie objednávky nás zavčas kontaktujte viz sekcia kontakty.

Nevyzdvihnutia tovaru a jeho následky: Pokud Vám zašleme objednané zboží na dobírku, které nebude v termínu vyzvednuto a následně vráceno k nám zpět, bude Vám účtováno k náhradě zmařené poštovné. Na tuto částku Vám přijde faktura k úhradě. Pokud nebude uhrazena, pohledávka může být vymáhána soudně nebo odprodána firmě zabývající se vymáháním pohledávek.V případě, že jste zboží zaplatili předem, bude vám vrácena částka ze které bude odečteno dlužné poštovné.