Dodacie a Platobné Podmienky

  

 

 

 

Spôsoby dodania, aneb zvoľ si svojho prepravca:

UPC Slovakia je veľmi komfortný spôsob doručenia. Dodanie do tretieho dňa v prípade objednania do 14:00. 3 pokusy o doručenie. V prípade neúspešného doručenia budete informovaní emailom a máte možnosť reagovať na tento email (napr. žiadosť o ďalšie bezplatné doručenie, predĺženie úložnej doby, atď). Kuriér vo väčšine prípadov volá adresátovi (v prípade akýchkoľvek problémov s doručením volajú vždy). Možnosť aktivovať sms avízo (adresát bude informovaný v deň doručenia, v SMS bude uvedené aj meno vodiča a telefónne číslo). V prípade nezastihnutia je adresátovi do schránky vhodený lístok s informáciami o zásielke. Štandardná úložná doba: 7 dní

Slovenská Pošta je najznámejšou a najrozšírenejšou službou na Slovensku.  Dodanie do tretieho dňa v prípade objednania do 14:00. 1 pokus o doručenie, potom je zásielka uložená na dodacej pošte. Pri prevzatí zásielky vodičom na doručenie je zaslaná adresátovi SMS, že mu bude doručovaná zásielka. V prípade nezastihnutia a uloženie zásielky na pošte je opäť zaslaná SMS o tejto skutočnosti + je adresátovi do schránky vhodený lístok s informáciami o zásielke. Štandardná úložná doba: 18 dní.

Emailem: Pokud si objednáte zboží s označením "elektronická licence", můžete si zvolit dodání emailem - v tom případě neplatíte poštovné. Tyto objednávky jsou však vyřizovány jen do 15:30.

 

Spôsoby Platby:

Dobierkou: ceny viz tabuľka

Najčastejší spôsob platby pri zasielaní tovaru. Dobierka je služba kedy platíte za tovar priamo pri prevzatí dopravcovi alebo na Vašej pošte.

Platobnou kartou: 0 Eur

Veľmi komfortné a bezpečná platobná metóda, platba je realizovaná hneď, tovar teda odchádza okamžite v prípade, že je skladom. V prípade objednania tovaru s ikonkou "Pripravujeme" teda tovar, ktorý sa v nadchádzajúcej dobe prídu, bude vám platba strhnutá po spracovaní vašej objednávky a tovar bude expedovaný až vo chvíli, kedy ho naskladníme. Platobná brána 3D Secure (najmodernejšie aplikácie kartových asociácií Visa a MasterCard. Viac tu.

-      Údaje platobnej karty sú zadávané priamo spracovateľskej banke

-      Obchodník nemá prístup k údajom platobnej karty

-      Prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje

-      Prítomnosť log Verified by Visa kartovej spoločnosti Visa a MasterCard SecureCode kartovej spoločnosti MasterCard zaručuje bezpečnú platbu v internetovom obchode.

Platba vopred: 0 Eur

U tejto formy úhrady počítajte s dlhšou dodacou lehotou Vašej zásielky. Po prijatí potvrdzovacieho emailu objednávky vyčkajte na email potvrdzujúci pripravení a zarezervovaní tovaru, v tomto emailu sa dozviete aj číslo účtu potrebné pre danú platbu. Tento email Vám systém zašle automaticky ihneď ako sa naši pracovníci tovar fyzicky pripraví na zabalenie.

Pro platby vopreď v rámci Slovenské Republiky:  2200405159/8330 - FIO banka, IBAN CZ5220100000002200405159, SWIFT FIOBCZPPXXX. 

Vždy uvádzajte ako variabilný symbol číslo Objednávky, ktoré nájdete v predmete potvrdzovacieho emailu.

Stornovanie objednávky a nevyzdvihnutia zásielky:

Stornovanie Objednávky: Objednávku je možné stornovať iba v čase pred jej odoslaním. Ak dostanete potvrdzovací email o vybavení objednávky je tovar už zabalený a pripravené na odoslanie. Tovar sa odosiela každý všedný deň o 15:00. Pre Stornovanie objednávky nás zavčas kontaktujte viz sekcia kontakty.

Nevyzdvihnutia tovaru a jeho následky: pri nevyzdvihnutia Vami objednaného tovaru nie je zákazník nijako pokutovaný, ale nasledujúce objednávka bude akceptovaná iba formou platby "Platba Vopred" a zákazníkovi bude naúčtovaná dlžnej poštovné za nevyzdvihnutú zásielku. Nevyzdvihnutím zásielky je zákazník zapísaný to tzv "Black Listu". Z tohto zoznamu je samosebou zmazaný po uhradení dlžného poštovného čiže po úspešnom objednaní a zaplatení nasledujúce zásielky.